Czech English German

Parkování

Záchytná parkoviště

Pro ty, kteří se rozhodnou dopravit se na Pálavské vinobraní automobilem, budou připravena čtyři záchytná parkoviště. Část centra města totiž bude uzavřena a místa konání vinobraní spojí kyvadlová autobusová doprava.

Prosíme všechny návštěvníky, kteří dorazí na Pálavské vinobraní automobilem, aby využili k odstavení svého vozidla záchytná parkoviště. Plocha se stovkou parkovacích míst je připravena v ulici K Vápence (za hotelem Maroli), další parkoviště bude k dispozici na ulici Brněnské, dále na ul. 28. října u Casina Admiral a bude zpřístupněn prostor i na ulici Gagarinova.

Centrální parkoviště pro návštěvníky (poplatek za os. automobil 50 Kč/den, bus 100 Kč/den)

  • P1(osobní vozy) – Casino Admiral, ul. 28. října
  • P2 (osobní vozy) – Hotel Maroli, ul. K Vápence
  • P3 (osobní vozy) – křižovatka ul. Brněnská a ul. K Vápence
  • P4 (osobní vozy) – Amfiteátr, ul. Gagarinova
  • P5 (bus) – ul. K Vápence (vyhrazené plocha)

Parkování vozidel Taxi služby

Vozidla TAXI SLUŽBY je nutné parkovat na ul. Gagarinova. Jsou zde vyhrazeny čtyři parkovací místa. Do ulice Vinohrady je vjezd zakázán.

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2018

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2018