csende

Soutěž o nejlepší burčák 2017 - ročník druhý


VYBER SI SVÉHO FAVORITA A HLASUJ PRO SVŮJ OBLÍBENÝ STÁNEK S BURČÁKEM!

Podmínky soutěže

Hlasovat můžete od pátku 8. září od 16.30 hodin do soboty 9. září do 23.00 hodin. Vyhlášení vítěze a celkové vyhodnocení soutěže, společně s losováním výherců, proběhne v neděli 10. září v 11.00 hodin na hlavním podiu na Náměstí.

HLASOVÁNÍ NA MÍSTĚ

 1. Do soutěže jsou zapojeni všichni prodejci/vinaři, kteří na svém stánku nabízí burčák. Hlasovat je možné pouze pro stánky v centru města (Kostelní nám., Náměstí, ul. Kapucínská, zámek, ul. Alfonse Muchy). Stánky s burčákem jsou pro tuto příležitost označeny číslem na viditelném místě a na stánku je i sběrný box.
 2. Číslo stánku, kde jste letos ochutnali ten nejlepší burčák, je nutné napsat na kontrolní ústřižek vaší vstupenky či E-ticketu, a to společně s vaším jménem, adresou a telefonním číslem.
 3. Takto vyplněný kupon je nutné vhodit do boxu, který naleznete na stánku daného vinaře či na info stánku soutěže vedle hlavního podia na Náměstí.

HLASOVÁNÍ ON-LINE

 1. Do soutěže je možné se zapojit také prostřednictvím mobilní aplikace Pálavského vinobraní, Zde jen v sekci Soutěž vyplníte odpovědní formulář s výběrem nejlepšího vinaře a svými osobními kontakty.
 2. Pro hlasování je nutné připojení na internet.
 3. Každý návštěvník může poslat pouze jeden hlas.

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE

 1. Všechny hlasovací kupony i zaslané hlasy z mobilní aplikace jsou slosovatelné. Tři vylosovaní výherci získají:
  • Pobyt pro 2 osoby v hotelu Aqualand Moravia, Pasohlávky
  • Celodenní vstupenky pro 2 osoby do Aqualand Moravia, Pasohlávky
  • Zapůjčení vozu KIA společností Agrotec na víkend
 2. Vinař, který získá nejvíce hlasů, obdrží speciální cenu včetně poukazů na wellness pobyt pro 2 osoby v hotelu Galant, celodenní vstupenku pro 2 sooby do Aqualandu Moravia a zapůjčení vozu KIA Sportage společností Agrotec po dobu jednoho měsíce.

O nejlepsi burcak

Mikulov - město s vůni jihu vás zve
na Pálavské vinobraní 2017

Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Přijďte si užít Pálavské vinobraní 2017